O možnostech

Vytvořit obsah ve vašich stránkách? Je to jednoduché

Anketa

Je otázka se souborem možných odpovědí. Po vytvoření ankety se automaticky průběžně počítá počet hlasů obdržených pro jednotlivé odpovědi.

 

Obrázek

Ideální pro zveřejňování fotografií a screenshotů.

Stránka

Je jednoduchá metoda vytváření a zobrazování informací, které se zřídka mění, jako sekce webu „O nás“. Ve výchozím nastavení stránka neumožňuje návštěvníkům psát komentáře a neobjevuje se na úvodní stránce webu.

Článek

Má podobnou formu jako stránka. Je vhodný pro vytváření a zobrazování obsahu, který informuje nebo upoutává návštěvníky webu. Tiskové zprávy, oznámení a neformální příspěvky podobné blogu, to vše umožňuje typ obsahu článek. Ve výchozím nastavení se článek objevuje na úvodní stránce webu a umožňuje psaní komentářů.

Menu

Přidáním stránky nebo článku do výběru menu vytvoříte nový odkaz v menu vlevo.

Opravit, editovat obsah již vytvořené stránky?  Seznamte se.

 

Upravit

Pokud potřebujete stránku upravit, změnit název menu, přidat soubor pdf, obrázek, foto, změnit url stránky, slova na která se má stránka indexovat. Chcete aby na stránku návštěvníci mohly psát komentáře k uvedenému textu.

 

Zobrazit

Po editaci kliknutí na ULOŽIT si zobrazíte stránku tak, jak ji uvidí na internetu návštěvník vašich stránek.

Uložit

Všechny změny které v editaci provedete se uloží až po kliknutí na ULOŽIT. Pokud stránku neuložíte všechny změny se ztratí a stránky se Vám zobrazí ve stejné podobě před editací.

 

Přiložené soubory Můžete přikládat soubory, které zobrazíte obrázkem nebo textem s přidáním odkazu na soubor. Po přiložení zkopírujete cestu souboru a soubor se po kliknutí na text nebo obrázek otevře ve stejném okně nebo v novém okně. Pokud necháte zaškrtnutí políčko SEZNAM soubor s jeho názvem se Vám zobrazí na stránce. Po kliknutí na jeho název se otevře.

Editor stránek

V jednoduchém editoru přidáte obrázek, upravíte text, nastavíte velikost textu, tloušťku textu, přidáte na požadovaný text s odkazem. Nastavíte jestli se má otevírat do stejného ona, nebo do nového okna v prohlížeči. Naformátujete odstavce textu doprava, doleva, na střed. Vše pak potvrdíte v dolní části stránky tlačítkem ULOŽIT Pokud ho nepoužijete, nic ze změn se neuloží.

 

 

Powered by Drupal - Design by artinet